nowe mieszkania wrocław, żerniki wrocławskie

Nowe apartamenty Żerniki Wrocławskie

Spokój, natura & prestiżIstnieją dwa rodzaje mieszkańców: Ci, którzy z mieszkania czerpią przyjemność oraz Ci, którzy traktują je jako inwestycje. Czy nie byłoby wspaniale, gdyby istniało miejsce, w którym jedni i drudzy poczują się równie dobrze? Miejsce, w którym w zasięgu ręki mamy wiele udogodnień i atrakcji, ale także możemy czerpać wiele przyjemności. Teraz takie miejsce istnieje. To miejsce to Przy Parku.

Image
Imponująca okolica Przy Parku

Imponująca okolica Przy Parku

Spokój natury
Doskonała, cicha i zielona lokalizacja tuż przy Parku Pałacowym, która jednoczesnie zapewnia łatwą dostepność, wygodę i szybki dojazd mieszkańców zarówno do centrum Wrocławia jak i wszystkich jego dzielnic.
Komfortowa przestrzeń
Przy Parku to prawdziwa przestrzeń: na powierzchni ponad 20 tys. m2 przyległej do 2 hektarowego Parku Pałacowego mieszczą się ekskluzywne Kamienice, a w nich Rezydencje, Apartamenty i Penthousy, w tym basen, strefa fitness, nowoczesne miejsca parkingowe, a takze komórki lokatorskie.
Epicentrum komunikacji
Architektura, przestrzeń, bliskość Parku Pałacowego, sklepów, szkoły, przedszkola, apteki oraz doskonała komunikacja sprawiają, ze Przy Parku stanowi jakość samą w sobie.
Odkryj atuty
nowe mieszkania wrocław, żerniki wrocławskie

Nowe mieszkania na sprzedaż - Żerniki Wrocławskie

Nowy wymiar komfortuLokale zaprojektowane w Kamienicach: Rezydencje, Apartamenty czy Penthousy reprezentują najwyższy standard i nowoczesność. Te przestronne lokale mieszkalne o wysokości 2,8 metra z ogrodami zimowymi i/ lub tarasami zielonymi, garderobami, funkcjonalnymi spiżarkami ujmują nie tylko charakterem i praktycznymi rozwiazaniami, ale również poprzez swoją przestronność zwiekszają wrażenie przestrzeni. Zaprojektowane w Przy Parku mieszkania można łączyć w poziomie (apartamenty) oraz w pionie (rezydencje).

Zakres

Zakres

O inwestycji
Dla praktycznych
Dla współczesnych Klientów, mieszkanie to zdecydowanie więcej niż tylko wyłącznie miejsce, dlatego Przy Parku to projekt niezwykły skierowany do szczególnie wymagających. Przy Parku to rezydencje, apartamenty, penthousy, kryty basen, strefa fitness, miejsca parkingowe dla samochodów, motocykli i rowerów, pomieszczenia pralni i suszarni oraz placów zabaw
Wielkość

Wielkość

Galeria
Dla wymagających
Przy Parku zakłada realizacje 36 dwukondygnacyjnych Rezydencji z możliwoscią wejścia bezposrednio z zewnątrz budynku, 18 apartamentów w formie Penthousów oraz 108 Mieszkań. Kompleks oferuje mieszkania o wysokości 2,8 metra, posiadające ogrody zimowe i/lub zielone tarasy, garderobe, spizarnie a w bezpośrednim sąsiedztwie relaksujacą przestrzeń parkową – Parku Pałacowego.
Argument

Argument

Argumenty
Dla koneserów relaxu
Spokój, cisza i doskonała lokalizacja. Bezpieczenstwo Twoje i Twoich bliskich. Doskonała oferta niezwykle sprecyzowanej przestrzeni mieszkaniowej. Najbardziej prestizowy kompleks rezydencji i apartamentów połaczony z dwuhektarowym Parkiem Pałacowym na południowym przedmiesciu Wrocławia.
Lokalizacja

Lokalizacja

Lokalizacja
Dla aktywnych
Głównym atutem Przy Parku jest jego wyjątkowa lokalizacja. Żerniki Wrocławskie to obecnie przedmieście Wrocławia, teren połączony jest z dwuhektarowym Parkiem Pałacowym. W niewielkiej odległości zlokalizowane są tereny sportowe, szkoła, przedszkole, apteka, sklepy, plac zabaw, kosciół, gabinety lekarskie, stacja kolejowa, stacja paliw, przystanki autobusowe.
nowe mieszkania wrocław, żerniki wrocławskie

Kojące chwileOtoczenie oraz lokalna infrastruktura są wymarzone, by uprawiać aktywny wypoczynek po pracy, jezdzić na rowerze lub rozkoszować się wspólnymi chwilami z rodziną na spacerze w okolicach Parku Pałacowego. Za spokojny sen mieszkanców odpowiadać będzie monitoring i całodobowa ochrona osiedla.

Image

Fakty o inwestycji"Przestrzen ta jest tak znacząca, a poprzez swoje historyczne uwarunkowania niezwykła,
że zapewne zainteresuje Klientów i Koneserów prestiżowych rezydencji
nie tylko z Polski, ale i zagranicy.”

Dyrektor Zarzadzajacy Projektmanagament Polska
0
Willi i kamienic
miejskich
 
0
Rezydencji
na 2 poziomach z wejściem z zewnątrz
0
Apartamentów
na najwyższej kondygnacji
0
Mieszkania Concierge
do zarządzania nieruchomością
0
Minut
średni czas dojazdu do autostrady A4
0
Minut
średni czas dojazdu do centrum Wrocławia
0
Minut
średni czas dojazdu do ul. A. Krajowej
0
Minut
średni czas dojazdu do lotniska

Nowe mieszkania
odetchnij wśród zieleni Żernik Wrocławskich

Inwestycja, którą pragniemy oddać w ręce koneserów prestiżowych nieruchomości, powstaje z myślą o realnej poprawne jakości życia. Projektując nowe mieszkania w luksusowych willach miejskich, uwzględniliśmy potrzeby współczesnych mieszkańców oraz inwestorów, pragnących połączyć ponadprzeciętnie wysoki standard wnętrz z niebanalnym usytuowaniem lokali. Teren, na którym powstają apartamenty za Parkiem Pałacowym, idealnie wpisuje się w oczekiwania wszystkich tych, którzy cenią sobie zarówno walory inwestycyjne, jak i funkcjonalne, pragnąc mieszkać komfortowo, z pomysłem i w pełnej zgodzie z naturą.

Oddając w ręce klientów jedyny w swoim rodzaju, zlokalizowany na dynamicznie rozwijających się przedmieściach Wrocławia, kameralny zespół miejskich willi, proponujemy coś więcej niż tylko nowe mieszkania od dewelopera. Dostęp do strefy fitness, krytego basenu oraz nowoczesnej, zaprojektowanej z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach infrastruktury to nasza odpowiedź na oczekiwania świadomych konsumentów, oczekujących komfortu i bezpieczeństwa.

Czytaj więcej

Nowe mieszkania na sprzedaż - południowe przedmieście Wrocławia

Nieustannie tworzymy kolejne unikatowe miejsce na inwestycyjnej mapie Wrocławia. Osiedle Przy Parku to unikalna lokalizacja, łącząca wszystkie najważniejsze walory luksusowych nieruchomości, takie jak przemyślany rozkład pomieszczeń, przestrzeń, która nie ogranicza najbardziej kreatywnych osobowości oraz wszechogarniający luksus, widoczny w najdrobniejszych detalach.

Nasze nowe mieszkania na sprzedaż w willach miejskich zlokalizowanych na południu Wrocławia to propozycja dla wszystkich tych, którzy oczekują idealnie sprofilowanej przestrzeni do życia. W miejscu, w którym wielkomiejski klimat łączy się z wszechobecną zielenią, można realizować się zawodowo, uprawiając sport lub po prostu cieszyć się życiem. Bez względu na to, czy chcesz szybko dojechać do biura w centrum miasta, czy pracujesz zdalnie i potrzebujesz ciszy, spokoju oraz wytchnienia, Apartamenty Przy Parku pozwolą Ci realizować się w dowolnym obszarze Twojego życia.

Mieszkania od dewelopera pod Wrocławiem - Żerniki Wrocławskie

Spokój i cisza. Czy nie tego oczekują klienci, świadomie wybierający nowe osiedla? Niewątpliwym atutem, który wyróżnia nasze luksusowe apartamenty na sprzedaż, jest błyskawiczny dojazd do wszystkich najważniejszych miejsc we Wrocławiu. Od centrum miasta dzieli Cię wyłącznie 10 minut, w niecałe 20 znajdziesz się na autostradzie A4, a już 25 minut od wyjścia z domu będziesz na lotnisku. Gdziekolwiek chcesz dotrzeć, z Twojego nowego mieszkania od dewelopera zajmie Ci to wyłącznie kilka chwil.

Nasze nowe apartamenty zostały ściśle zintegrowane z ponad 2-hektarowym Parkiem Pałacowym. Historyczne, przyrodnicze oraz turystyczne walory tego miejsca są bezdyskusyjne. Możliwość obcowania z zielenią oraz przyrodą natychmiast po wyjściu z domu staje się jednym z najważniejszych atutów, jakie braliśmy pod uwagę, sytuując w tym miejscu ekskluzywne apartamenty.

Nowe osiedla na południe od Wrocławia - Żerniki Wrocławskie

Projektując osiedle Przy Parku, pragniemy oddać w ręce mieszkańców Wrocławia coś ważniejszego, niż apartament z basenem, siłownią i komfortowym wyposażeniem w prestiżowej części miasta. Bierzemy pełną odpowiedzialność za koncept, który w skali miasta jest unikatowy. Chcemy, by nasze rezydencje stały się znakiem rozpoznawczym tego obszaru, na nowo definiując pojęcie przedmieść.

Doskonale zdajemy sobie również sprawę z tego, że inwestycji mieszkaniowej na tak dużą i jednocześnie tak luksusową skalę w mieście jeszcze nie było. Wszystko to, co sprawia, że apartamenty z basenem zlokalizowane przy Parku Pałacowym są tak wyjątkowe, znalazło swoje odzwierciedlenie w projekcie, perfekcyjnie wpisanym w lokalny krajobraz, stając się jego cennym uzupełnieniem.

Osiedle przy parku

Odpowiednio przestronne i duże apartamenty, które powstają w tej urokliwej lokalizacji, stanowią ukłon w kierunku tradycji miasta i jednocześnie odważny krok w przyszłość. Nowe mieszkania w luksusowych willach miejskich to połączenie unikalnych walorów, którymi – tego jesteśmy pewni – nie będzie mogła pochwalić się żadna inna inwestycja tego typu, realizowana we Wrocławiu. Unikalne atuty, które powodują, że apartamenty za parkiem są tak wyjątkowym przedsięwzięciem na deweloperskiej mapie Wrocławia to:

- przestronne, eleganckie wnętrza, zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami,

- podwyższony standard części wspólnych nieruchomości,

- nieograniczone możliwości adaptacji, jakimi charakteryzują się wszystkie mieszkania od dewelopera,

- wykończenie stworzone przy użyciu najwyższej jakości materiałów,

- bezpieczeństwo: całodobowy monitoring, chronione, zamknięte osiedle Przy Parku,

- kameralna, zabudowa, w przyjazny sposób korelująca z otaczającą ją przestrzenią,

- bliskość zieleni i łatwy dostęp do ścisłego centrum miasta.

Apartamenty za parkiem

Kreujemy miejsca, do których będziesz chciał wracać: po ciężkim dniu w pracy, wyczerpujących zajęciach szkolnych i pozalekcyjnych, męczącym treningu czy miłym wieczorze w gronie najbliższych. Tworzone przez spółkę celową Projektmanagement Polska nowe mieszkania na sprzedaż to także pewna inwestycja dla każdego, kto luksusowy apartament z basenem, ogrodem zimowym i dostępem do siłowni pragnie uczynić jednym ze źródeł swojego stałego dochodu. Będące prawdziwą oazą spokoju nowe osiedla na przedmieściach Wrocławia od lat cieszą się sporą popularnością wśród inwestorów chcących ulokować kapitał na rynku nieruchomości. Ekskluzywne apartamenty klasy premium to nasza oferta skierowana do wszystkich tych, którzy potrzebują czegoś więcej niż tylko wygodne i duże mieszkania w spokojnej okolicy.

Projektując apartamenty Przy Parku, za cel postawiliśmy sobie stworzenie miejsca, które przyciąga luksusem, przestrzenią, kreatywnością oraz bliskością natury. Zapewni idealny balans pomiędzy napiętym harmonogramem codziennych obowiązków i błogim wypoczynkiem w otoczeniu zieleni i czystego powietrza. W zaledwie 10 minut od zatłoczonego centrum Wrocławia, zakorkowanych arterii i smogu, możesz znaleźć się na terenie swojego domu, otoczonego zielenią, pozwalającego Ci wypoczywać, bawić się, pracować i żyć tak, jak lubisz.

Apartamenty przy parku

Planując apartamenty na sprzedaż w rezydencjach, apartamentach i penthousach tworzących osiedle Przy Parku, priorytetowo potraktowaliśmy perfekcyjne dopasowanie. Dzięki kameralnej zabudowie i przemyślanym projektom ta unikatowa w skali Wrocławia inwestycja łączy w sobie walory funkcjonalne, wizualne oraz inwestycyjne. Nowoczesna, odważna koncepcja pozwoli tchnąć zupełnie nowego ducha w miejsce o wielowiekowej, bogatej historii, zarazem doskonale spisując się w jego specyfikę.

Nieprzypadkowo to właśnie Wrocław stanowi jedno z najchętniej wybieranych miejsc do życia spośród wszystkich dużych miast w Polsce. Przyjazne mieszkańcom miasto, prężnie rozwijający się biznes i niepowtarzalny klimat, którego nie ma w żadnej innej metropolii w kraju. Wszystko to powoduje, że każdego roku tysiące osób, poszukujących swojego miejsca na ziemi, spośród wielu dostępnych lokalizacji wybiera właśnie stolicę Dolnego Śląska.

Zadbaliśmy o każdy szczegół, który sprawia, że linia naszych nowych willi miejskich i apartamentowców idealnie harmonizuje z tradycją architektoniczną tej części Wrocławia. Nawiązując do charakterystyki zespołu pałacowego oraz pozostałych, znajdujących się na tym obszarze obiektów, wypracowaliśmy unikatową koncepcję zabudowy. Perfekcyjnie oddaje ona ducha miejsca i zarazem umiejętnie podkreślą nowoczesny charakter inwestycji, definiujący powstające właśnie, nowe apartamenty.

Nowe apartamenty pod Wrocławiem - Żerniki Wrocławskie

Jako marka z doświadczeniem oraz długoletnim stażem w segmencie nieruchomości klasy premium doskonale zdajemy sobie sprawę, jak niełatwo jest odpowiedzieć na wszystkie oczekiwania oraz potrzeby, które spełnić muszą luksusowe rezydencje. Własne dlatego osiedle Przy Parku powstawało z udziałem architekta Wacława Bieniasza, którego wkład w ostatecznie wypracowaną koncepcję inwestycji jest bezcenny.

Planując luksusowy apartament z basenem, należy uwzględnić zarówno przestrzeń do wypoczynku, pracy, jak i zabawy. Jednocześnie, trzeba tak rozplanować wszystkie pomieszczenia, aby zapewnić łatwy dostęp do każdej ze stref i zharmonizować aranżację w spójną całość. Pragniemy obiecać Ci, że jako przyszły właściciel wybranego apartamentu, docenisz przemyślany układ, swobodę adaptacji oraz funkcjonalność, definiujące nasze nowoczesne, duże mieszkania na wrocławskich Żernikach.

Bliskość wielkiego miasta, ścisłe centrum Wrocławia na wyciągnięcie ręki przy jednoczesnym komforcie mieszkania w ciszy i spokoju – oto największy atut prestiżowej lokalizacji osiedla Przy Parku. Nasza oferta, obejmująca nowe mieszkania na sprzedaż, oraz luksusowe apartamenty, to propozycja dla tych, którzy nie chcą rezygnować z wielkomiejskiego stylu życia, pragnąc rozkoszować się bliskością natury.

Tym, co wyróżnia nowe apartamenty za Parkiem Pałacowym, oprócz atrakcyjnej lokalizacji i nowoczesnego designu, jest funkcjonalny układ wnętrz. Docenią go zarówno osoby poszukujące przestronnego mieszkania dla siebie oraz swoich bliskich, jak i inwestorzy, traktujący zakup nieruchomości jako sposób na pomnażanie swojego kapitału. Przemyślany rozkład pomieszczeń w każdym z mieszkań i apartamentów pozwala na adaptację wnętrza do własnych potrzeb, bez względu na to, czy marzy Ci się wielki salon, chcesz urządzić przytulną sypialnię, potrzebujesz wnętrza na gabinet czy przestrzeni do pracy.

Apartament z basenem Żerniki Wrocławskie – funkcjonalność i prestiż

Wnętrza dopasowane do indywidualnych potrzeb przyszłych użytkowników, liczne udogodnienia w częściach wspólnych oraz jakościowe rozwiązania, to nasza propozycja dla najbardziej wymagających. Rezydencje oferują przestronne, duże apartamenty o wysokości do 2,8 m, gdzie w zależności od projektu możemy znaleźć prywatną garderobą, spiżarnię, a także ogród zimowy lub taras. Odpowiadamy również na zróżnicowane potrzeby komunikacyjne mieszkańców. Proponujemy miejsca parkingowe dla samochodów, motocykli, rowerów oraz wszelkich innych pojazdów, codziennie wykorzystywanych przy dojazdach do szkoły, pracy lub na spotkanie w gronie najbliższych.

Kompleksowo wyposażone apartamenty za parkiem to nie tylko luksusowe rezydencje, będące odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. To również 90 mieszkań (I etap inwestycji) deweloperskich o podwyższonym standardzie. Każde z nich łączy w sobie zalety funkcjonalnych, odpowiednio zaprojektowanych wnętrz, usytuowanych w prestiżowej lokalizacji, w bliskim otoczeniu zieleni.

Dla kogo jest nowe osiedle Przy Parku?

Nowoczesny projekt, stylowy design, prestiżową lokalizację oraz luksusowy standard wnętrza docenią wszyscy Ci, dla których mieszkanie to coś więcej niż ściany, podłogi i sufity. Liczne udogodnienia oraz rozwiązania, dzięki którym nasze duże apartamenty na wrocławskich Żernikach będą przyjazne również dla osób z niepełnosprawnościami, uczynią osiedle miejscem otwartym i w pełni przystosowanym do zróżnicowanych i zmieniających się potrzeb mieszkańców.

Jednocześnie, realizując nowe mieszkania na sprzedaż, wychodzimy naprzeciw tym wszystkim, którzy pragną zainwestować w lokal Przy Parku. Dostęp do nowoczesnej infrastruktury, bliskość szkoły, żłobka, przedszkola, gabinetów lekarskich, centra handlowego oraz punktów usługowych, z pewnością zachęcą potencjalnych najemców do skorzystania z oferty wynajmu. Wszystko to w połączeniu ze wszechobecną zielenią, spokojną okolicą i przyjaznym sąsiedztwem czyni nasze ekskluzywne apartamenty idealnym miejscem do życia.

Ekskluzywne apartamenty Wrocław

W ramach inwestycji Osiedle Przy Parku oferujemy również luksusowe apartamenty z basenem w formie komfortowo wyposażonych penthouse’ów. To nasza propozycja skierowana do wszystkich tych klientów, którzy oczekując więcej funkcjonalnej i wygodnej przestrzeni, jednocześnie nie chcą rezygnować z bogatej gamy zalet mieszkania na nowoczesnym osiedlu.

Szczególną rolę w przypadku inwestycji klasy premium odgrywa jakość wykonania oraz wykończenia budynków. Mając tego pełną świadomość, stawiamy na solidne i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne, bazując na nowoczesnych technologiach. Sięgamy wyłącznie po materiały, gwarantujące optymalną solidność, komfort oraz ergonomię użytkowania wnętrz. Klienci wybierający mieszkania od dewelopera o podwyższonym standardzie, oczekują, że tego typu lokale pozwolą im komfortowo mieszkać przez długie lata. My chcemy pójść o krok dalej, dlatego zapewniamy dostęp do wielu użytecznych rozwiązań, pozwalających cieszyć się nie tylko wysokim komfortem, ale także funkcjonalnością perfekcyjnie dopasowaną do współczesnej rzeczywistości.

Ekologiczne, energooszczędne apartamenty za parkiem

Realizując nasze nowe mieszkania na sprzedaż, dostępne w luksusowych willach, miejskich zadbaliśmy również o ich energooszczędny charakter. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie izolacji termicznej oraz wentylacji, wszystkie projektowane przez spółkę celową Projektmanagement Polska nowe osiedla to inwestycje, w których zadbano o każdy szczegół.

Gorąco zachęcamy do rezerwacji luksusowych apartamentów na dynamicznie rozwijających się przedmieściach Wrocławia. Szeroka gama dostępnych lokali, przestronne, ergonomiczne układy oraz możliwość swobodnej adaptacji pomieszczeń, to zaledwie niektóre z wielu powodów, dla których warto zainteresować się unikatową w skali miasta inwestycją realizowaną przez spółkę celową Projektmanagement Polska. Z przyjemnością udzielimy wszystkich szczegółowych informacji, zaprezentujemy drobiazgowe plany poszczególnych mieszkań oraz pozostałe, interesujące Cię informacje. Do współpracy zachęcamy Klientów indywidualnych oraz inwestorów, poszukujących sprawdzonych form lokowania kapitału.

Spełnij swoje marzenia – już dziś zarezerwuj luksusowy apartament w kameralnej zabudowie osiedla Przy Parku i stań się właścicielem mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji na deweloperskiej mapie Wrocławia.