Galeria

Galeria

icon home6
Galeria
Dla współczesnych Klientów, mieszkanie to zdecydowanie więcej niż tylko wyłącznie miejsce, dlatego Przy Parku to projekt niezwykły skierowany do szczególnie wymagających. 
Argumenty

Argumenty

icon home6
Argumenty
Przy Parku zakłada realizacje 36 dwukondygnacyjnych Rezydencji z możliwoscią wejścia bezposrednio z zewnątrz budynku, 18 apartamentów w formie Penthousów oraz 108 Mieszkań. 
Lokalizacja

Lokalizacja

icon home6
Lokalizacja
Spokój, cisza i doskonała lokalizacja. Bezpieczenstwo Twoje i Twoich bliskich. Doskonała oferta niezwykle sprecyzowanej przestrzeni mieszkaniowej. 
O inwestycji

O inwestycji

icon home6
O inwestycji
Głównym atutem Przy Parku jest jego wyjątkowa lokalizacja. Żerniki Wrocławskie to obecnie przedmieście Wrocławia, teren połączony jest z dwuhektarowym Parkiem Pałacowym. 

Inwestycje deweloperskie na południe od Wrocławia - Żerniki Wrocławskie

Inwestycje deweloperskie we Wrocławiu otrzymały nowy wymiar jakości. Połączenie idealnej lokalizacji z luksusowym wykończeniem zyskało swój wyraz w ramach kompleksu Przy Parku, na który składają się mieszkania i lokale użytkowe klasy premium. Nowe inwestycje Wrocław traktuje z nieskrywanym entuzjazmem. Mieszkańcy tego miasta poszukują przestrzeni inwestycyjnej i mieszkalnej, która będzie w sobie łączyła najwyższe standardy wykończeniowe i aranżacyjne. Inwestycje deweloperskie we Wrocławiu wymagają nietuzinkowego podejścia do organizacji układu budynków, przemyślanych rozwiązań konstrukcyjnych, a także integracji osiedla mieszkaniowego z ekosystemem przyrodniczym. Wymogi, jakie generują inwestycje mieszkaniowe Wrocław uznaje za nieodłączny element dla każdego projektu deweloperskiego. Rynek pierwotny we Wrocławiu otrzymał właśnie idealne miejsce do realizacji rozmaitych potrzeb mieszkaniowych, a nowi lokatorzy kompleksu Przy Parku zyskują bezprecedensowy poziom komfortu i nowoczesności.

Czytaj więcej

Rynek pierwotny - mieszkania w otoczeniu przyrody - Żerniki Wrocławskie

Współczesne inwestycje deweloperskie niezbyt często są w stanie połączyć w jednym miejscu perfekcyjną lokalizację z ciszą i spokojem znanymi z terenów daleko za miastem. Bliskość centrum z jednoczesnym pozostawaniem w harmonii z przyrodą pozostaje dla wielu nieosiągalnym marzeniem. Nowe inwestycje mieszkaniowe Przy Parku stanowią projekt, który zdecydowanie wyłamuje się z utartych schematów. Deweloper z Wrocławia połączył tutaj imponującą okolicę Parku Pałacowego z projektem dopracowanym w najmniejszych szczegółach. Ekspresowy dojazd do centrum miasta i wszystkich jego dzielnic staje otworem przed mieszkańcami osiedla Przy Parku. Osoby poruszające się własnym samochodem mają możliwość szybkiego przejazdu drogami miejskimi, a niewielki dystans nie generuje ryzyka utraty czasu w godzinach szczytu. Nowe inwestycje Wrocław ceni również za dostęp do pełnej infrastruktury medycznej, handlowej, gastronomicznej czy edukacyjnej. Deweloper we Wrocławiu podczas projektu Przy Parku dołożył starań, aby budynki wpisywały się w potrzeby każdej osoby poszukującej mieszkania inwestycyjnego lub do celów bytowych.

Inwestycje mieszkaniowe pod Wrocławiem - Żerniki Wrocławskie

Rynek pierwotny Wrocław wciąż traktuje jako podstawowy kierunek decyzyjny podczas wyboru nowego mieszkania. Wrocław to miasto wyróżniające się dynamicznym rozwojem, widocznym po ilości dokonywanych dziennie inwestycji i zakupów nieruchomości. Komfortowa przestrzeń osiedla Przy Parku doskonale wypełnia potrzeby większości inwestorów indywidualnych, jak i firmowych. Całe osiedle obejmuje około 15 tysięcy metrów kwadratowych ogrodzonego terenu, na których można poczuć się jak w luksusowym hotelu. Przy Parku to nowe inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu, które zaskarbiły sobie ogromne uznanie nie tylko osób będących nowymi właścicielami mieszkań, lecz także wszelkich forów i czasopism branżowych. Przychylne recenzje wynikają z perfekcji na każdym etapie realizacji inwestycji. Inwestycje deweloperskie Wrocław traktuje jako niezwykle ważny czynnik wzrostu gospodarczego. Przy Parku oferuje potencjalnym nabywcom budynki w formie kamienicy, podzielone na rezydencje, apartamenty i penthouse’y.

Na terenie osiedla przewidziano również miejsce do uprawiania aktywności sportowej - znajduje się tu m.in. basen i strefa fitness. Nowe inwestycje deweloperskie we Wrocławiu w ramach kompleksu Przy Parku przewidują nowoczesne rozwiązania w kwestii miejsc parkingowych. Lokale mieszkalne nie zostały jednak pozbawione komórek lokatorskich, co ma miejsce w wielu analogicznych inwestycjach z rynku pierwotnego. Od projektów na nowoczesne inwestycje deweloperskie Wrocław wymaga najwyższych standardów funkcjonalności, bezpieczeństwa i zorientowania na potrzeby użytkowników. Dlatego deweloper we Wrocławiu, którego wizją stał się kompleks budynków Przy Parku, postawił sobie za cel maksymalizację walorów użytkowych i osadzenie ich w przestrzeni o najwyższym wymiarze luksusu.

Nowe inwestycje mieszkaniowe - przedmieście Wrocławia - Żerniki Wrocławskie

Inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu w ramach projektu Przy Parku łączą w sobie najwyższy poziom luksusu w mieście. Takiego projektu na nowe inwestycje deweloperskie Wrocław jeszcze nie widział w swojej historii. Integracja zabytkowej przestrzeni miejskiej z nowoczesnym projektem architektonicznym stanowiło ogromne wyzwanie dla najlepszych specjalistów. Wizja doświadczonych projektantów zyskała swój perfekcyjny wyraz w postaci kompleksu mieszkaniowego, który zachwyca od pierwszego spojrzenia. Nowe inwestycje we Wrocławiu Przy Parku to  aktualnie 9 budynków typu willa miejska. Najwyższe kondygnacje przewidziano dla apartamentów o dużej powierzchni, które nadają nowego wymiaru komfortu i luksusu. Inwestycja Przy Parku obejmuje również mieszkania oraz pomieszczenia typu concierge, przewidziane dla celów zarządzania nieruchomościami. Przy Parku to projekt kompletny, uwzględniający wszelkie potrzeby nowoczesnego budownictwa. Budynki wykonano z najwyższej jakości materiałów, zapewniających doskonałe właściwości termoizolacyjne oraz akustyczne. Nowe inwestycje deweloperskie, które integrują w jedną całość funkcjonalność, jakość i świetną lokalizację stanowią kierunek poszukiwań wielu inwestorów indywidualnych oraz firm zainteresowanych prowadzeniem działalności.

Inwestycje deweloperskie na południe od Wrocławia - przestrzeń dla idealnego wypoczynku

Rynek pierwotny we Wrocławiu podlega nieustannemu rozwojowi, który odpowiada zmieniającym się wymaganiom klientów. Niegdyś maksymalizacja przestrzeni parkingowej wiązała się z rezygnacją z komórek lokatorskich, co rodziło bardzo poważne konsekwencje dla mieszkańców. Brak możliwości komfortowego przechowywania przedmiotów do okazjonalnego użytku skutkuje trudnościami w dobrej i estetycznej organizacji przestrzeni mieszkalnej. W przypadku lokali klasy premium taka sytuacja nie może mieć miejsca. Nasze inwestycje mieszkaniowe Wrocław docenia przede wszystkim za odpowiedź na wszelkie potrzeby mieszkańców i biznesów. Recenzje i opinie wystawiane wobec kompleksu budynków Przy Parku jednoznacznie pokazują, że nowe inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu wciąż mają możliwość zbliżenia się do ideału na rynku deweloperskim. Pomimo ograniczeń przestrzennych, z jakimi zmaga się każdy wrocławski deweloper, możliwe stało się stworzenie przestrzeni łączącej ekskluzywny wygląd z niezrównaną funkcjonalnością.

Duża, bezpieczna przestrzeń osiedlowa doskonale służy rodzinom z dziećmi, a także każdemu, kto ceni sobie mieszkania w ciszy i otoczeniu przyrody. Osiedlowe alejki zachęcają do spacerów, a okolice Parku Pałacowego obfitują w ścieżki rowerowe. Osiedle Przy Parku dba o bezpieczeństwo mieszkańców. Teren został w całości ogrodzony, dzięki czemu mieszkańcy otrzymują bezpieczną przestrzeń, pozbawioną ruchu samochodowego i spełniającą normy nowoczesnego układu budynków mieszkalnych. Poza wysokim ogrodzeniem terenu osiedla, inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu Przy Parku uwzględniają potrzebę całodobowej ochrony oraz monitoringu. Dzięki takim rozwiązaniom, mieszkańcy luksusowych lokali mogą czuć się bezpiecznie nawet podczas dłuższej nieobecności. Teren przestrzeni Przy Parku znajduje się w bliskim sąsiedztwie infrastruktury miejskiej, dając jednak spokój i ciszę kojarzoną z obszarami usytuowanymi daleko od miasta.

Nowe inwestycje deweloperskie południowe przedmieście Wrocławia

Wrocław stanowi doskonałą lokalizację dla rozwoju biznesu. Nowe inwestycje deweloperskie we Wrocławiu koncentrują się na zapewnianiu przedsiębiorcom jak najlepszych warunków mieszkalnych, które połączą luksusowe warunki bytowe z bliskością komunikacyjną do centrum miasta, gdzie wiele firm ma swoją siedzibę. Kompleks Przy Parku wypełnia lukę na rynku pierwotnym nieruchomości dotyczącą połączenia luksusowych apartamentów z bliskością do udogodnień miejskich. Po intensywnym dniu pracy mieszkańcy potrzebują dodatkowych możliwości do aktywnego wypoczynku w otoczeniu pięknych i spokojnych terenów. Lokale mieszkalne na terenie osiedla Przy Parku wyróżnia przestronny układ pomieszczeń i nowoczesność rozwiązań architektonicznych.

Za zwiększenie wrażenia rozmachu przestrzennego w najwyżej położonych apartamentach odpowiadają wysokie na 280 cm sufity. Projekt zakłada również wyposażenie każdej rezydencji w obszerny taras, garderobę lub spiżarkę. Co więcej, projekt mieszkań Przy Parku umożliwia ich łączenie w celu dodatkowego powiększenia przestrzeni użytkowej. Apartamenty poddają się łączeniu w poziomie, natomiast rezydencje dają możliwość łączenia w układzie pionowym. Galeria fotografii na stronie internetowej projektu zawiera szczegółowe wizualizacje terenu osiedla Przy Parku. Dają one wgląd w niespotykany nigdzie indziej poziom komfortu i luksusu, gdzie każdy dzień daje możliwość odpoczynku i regeneracji sił. Mieszkania z rynku pierwotnego we Wrocławiu jeszcze nigdy nie oferowały tak wysokiej funkcjonalności i ekskluzywności. Osiedle Przy Parku wyznacza nowe standardy na rynku inwestycji deweloperskich, dając mieszkańcom Wrocławia najwyższy poziom jakości wykończenia i przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych.

Wrocław deweloper - Żerniki Wrocławskie

Przy Parku to doskonały przykład na to, jak nowe inwestycje mieszkaniowe mogą integrować doskonałą komunikację z centrum miasta z jednoczesnym zapewnieniem ciszy i spokoju. Przy Parku stanowi najbardziej prestiżowy projekt deweloperski w okolicy Wrocławiu. Ten kompleks rezydencji i apartamentów znajduje się w bezpośrednim połączeniu z dwuhektarowym Parkiem Pałacowym, czyniąc rozmaite formy wypoczynku na świeżym powietrzu dostępnymi na wyciągnięcie ręki. Otoczenie terenów zielonych gwarantuje czystość powietrza przez cały rok. Jasny plan zagospodarowania przestrzennego daje pewność, że przez najbliższe dziesięciolecia okolica nie będzie podlegała zmianom na niekorzyść mieszkańców. Przy Parku to inwestycja deweloperska dopracowana pod kątem maksymalizacji luksusu i funkcjonalności. Wymogi, jakie musi spełniać każdy deweloper Wrocław od dawna uznaje za punkt wyjścia w ocenie wszelkich projektów. Kompleks Przy Parku idzie jednak o wiele dalej, spełniając podświadome oczekiwania klientów oczekujących reprezentacyjnego charakteru lokalu mieszkalnego. Wyszukane rozwiązania projektowe mają swoje pełne uzasadnienie w aspekcie praktycznym, czyniąc z inwestycji Przy Parku optymalny wybór dla każdego mieszkańca Wrocławia.