Image
Niespotykany typ zabudowy

Niespotykany typ zabudowy

Niespotykany typ zabudowy
Najbardziej prestiżowy kompleks rezydencji i apartamentów połączony z dwuhektarowym Parkiem Pałacowym na południowym przedmieściu Wrocławia. Kameralny zespół willi miejskich i kamienic wraz z krytym basenem oraz strefa tness połozony w unikalnej, zielonej okolicy, połaczony z historycznym Parkiem Pałacowym, a w nim dwupoziomowe rezydencje, apartamenty i penthousy.
Zobacz więcej

Inwestycja ukierunkowana na jakość życia
Najbardziej prestiżowy kompleks rezydencji i apartamentów połączony z dwuhektarowym Parkiem Pałacowym na południowym przedmieściu Wrocławia. Kameralny zespół willi miejskich i kamienic wraz z krytym basenem oraz strefą fitness położony w unikalnej, zielonej okolicy, połączony z historycznym Parkiem Pałacowym, a w nim dwupoziomowe rezydencje, apartamenty i penthousy.

Unikalna i niepowtarzalna, druga po projekcie przy ulicy Turniejowej we Wrocławiu, inwestycja o takim prestizu. Spokój, cisza i doskonała lokalizacja. Bezpieczenstwo Twoje i Twoich bliskich. Doskonała oferta niezwykle sprecyzowanej przestrzeni mieszkaniowej. Najbardziej prestizowy kompleks rezydencji i apartamentów połaczony z dwuhektarowym Parkiem Pałacowym na południowym przedmiesciu Wrocławia.

liczne korzyści
icon home2
Image
Architekt: Bieniasz-Nicholson
Architekt Bieniasz - Nicholson, renomowane studio architektoniczne z Wrocławia jest autorem projektu Przy Parku. To kolejny prestiżowy projekt po ulicy Turniejowej we Wrocławiu.

“Zupełnie nowa jakość. Tak dużej, prestiżowej inwestycji we Wrocławiu jak i na jego przedmieściach jeszcze nie było. To jest wprowadzenie nowych mieszkańców i nowej zabudowy na starą, zabytkową przestrzeń.”
- Architekt Bieniasz - Nicholson
Image
Generalny wykonawca: Projekt Management Polska
Projektmanagement Polska zarządza oraz rozwija projekt, firma, która ma na koncie zrealizowanych wiele inwestycji budowlanych, m.in. budynek biurowo - usługowy Times we Wrocławiu czy budynki mieszkalne Solo 11 oraz Park Avenue.

“Przestrzeń ta jest tak znacząca, a poprzez swoje historyczne uwarunkowania niezwykła, że zapewne zainteresuje Klientów i Koneserów prestiżowych rezydencji nie tylko z Polski, ale i zagranicy.”
- Dyrektor Zarządzający Projektmanagament Polska